Qries
İletişim Bilgileri
image
image

Hakkımızda

image

Hakkımızda

image

Psiko-Art | Terapi Danışmanlık Merkezi

Her insan kendi ruhunun heykel tıraşı, ressamı, şairi, yazarı, oyuncusu… kısacası sanatçısıdır. Bu yüzden bizler de danışanlarımızın sanatlarını icra ettikleri bu nazik ve özel dünyalarına paydaşlık ettiğimiz kumrumuza Psiko-Art ismini verdik.

Hayatta birçok problem yaşarız. Gün içerisinde birçoğuyla baş edebilirken bazıları ve özellikle de çocukluk yaşantımızdaki zorlayıcı anılar, hayatımızın merkezine yerleşebilir. Böyle durumlarda hayatımızın yaşanan problemden daha fazlası olduğunu görebilmek için bir uzman ihtiyaç duyarız.

Alanında uzman ekibimiz ile danışanlarımızla hem hal olup, kendine bakma cesareti göstererek içsel yolculuğa çıkan her danışanımıza zorlu hayat şartlarında yoldaşlık etme niyetiyle yola çıktık. Kişilerin değişim ve dönüşüm yolculuklarında onlara eşlik etmek için buradayız.

Psiko-Art Terapi Danışmanlık Merkezi ekibi, Psikolojik Danışman, Psikolog, Klinik Psikolog gibi unvana sahip uzmanlardan oluşmaktadır. Psiko-Art Terapi Danışmanlık Merkezi  bünyesinde herhangi bir tıbbi uygulama veya ilaç tedavisi uygulanmamaktadır. Tıbbi müdahale gerektiren durumlarda Psikiyatrist yönlendirmesi yapılması koşuluyla psikolojik danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Psiko-Art | Terapi Danışmanlık Merkezi
image
image
image
image
image